 | Het Schutjesveld
We spelen het schutjesveld meestal als eerste, omdat het niet zo groot en erg overzichtelijk is. Het is een leuk en snel spel, en een uitstekend oefenveld om te wennen aan je paintball wapen. Zo leer je gemakkelijk hoe je het beste kan richten, en welke tactieken je kunt gebruiken als het gaat om aanvallen en verdedigen.
Voor de marshall is dit spel ook prettig om mee te starten. In dit veld heeft hij veel overzicht en kan tijdens het spel de niet- of minder ervaren schutters helpen. De marshalls hebben veel ervaring opgedaan en zo kunnen zij iedereen de nodige tips en trics bijbrengen. Elke speler leert zo welke tactieken ze het beste kunnen handhaven.
Op deze manier beleefd iedereen veel plezier aan dit paintball spel.



|
 | Alle gegevens onder voorbehoud van typefouten Eendracht Adventures: Sport, Spel, Spanning en Gezelligheid!. | Ziber Standaardsite | Webdesign Kantoor 260
|
| |  |
|  |